13ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας Uncategorized,Ανακοινώσεις ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΠΛΕΙΟΔΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΥΛΙΚΕΙΩΝ

Αναρτούμε την περίληψη προκήρυξης πλειοδοτικού διαγωνισμού ανάθεσης λειτουργίας και εκμετάλλευσης κυλικείων, καθώς και την απόφαση 17/2023 του Διοικητικό Συμβούλιο του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Χαλκιδέων» για την προκήρυξη πλειοδοτικού διαγωνισμού για την ανάθεση λειτουργίας  εκμετάλλευσης κυλικείων, που αφορά και τη σχολική μας μονάδα.

ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ

Την Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 εκπρόσωποι της Υπηρεσίας Καθαριότητας, Ανακύκλωσης και Πρασίνου του Δήμου Χαλκιδέων επισκέφτηκαν το σχολείο μας και πρόσφεραν οργανικό λίπασμα για δεντροφύτευση, καθώς και μπλε κάδους ανακύκλωσης

ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΦΙΛΟΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣΟΙ ΒΙΒΛΙΟΦΙΛΟΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ

Οι βιβλιόφιλοι του σχολείου μας συνεχίζουν τη δράση τους με την καθοδήγηση της εκπαιδευτικού κας Γκομπαλούδη Ελένης. Τα μέλη της ομάδας σκέφτηκαν, οργάνωσαν και  υλοποίησαν: βιβλιοπαρουσίαση και ποικιλία παιχνιδιών!!!