Η τηλεφωνική επικοινωνία με τους εκπαιδευτικούς θα γίνεται στο τηλέφωνο 2221350509
Α1: Μανωλοπούλου Παρασκευή (Κάθε πρώτη Πέμπτη του μήνα 13:20-14:00.
Τηλεφωνική επικοινωνία κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα 10:00 π.μ.-11:30 π.μ.).
Α2: Καραμούζη Αικατερίνη (Κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα 13:20-14:00.
Τηλεφωνική επικοινωνία κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα 10:00 π.μ.-10:45 π.μ.).
Β1: Θεοδωροπούλου Μαρία (Κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα 13:20-14:00.
Τηλεφωνική επικοινωνία κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα 10:45 π.μ.-11:30 π.μ.).
Β2: Κορέλη Κυριακή (Κάθε πρώτη Παρασκευή του μήνα 13:20-14:00.
Τηλεφωνική επικοινωνία κάθε πρώτη Παρασκευή του μήνα 10:45 π.μ.-11:30 π.μ.).
Γ1: Τερτίγκα Βασιλική (Κάθε πρώτη Τετάρτη του μήνα 13:20-14:00.
Τηλεφωνική επικοινωνία κάθε πρώτη Τετάρτη του μήνα 11:45 π.μ.-12:25 μ.μ.).
Γ2: Ζάχου Μαρία (Κάθε πρώτη Παρασκευή του μήνα 13:20-14:00.
Τηλεφωνική επικοινωνία κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα 09:00 π.μ.-09:40 π.μ.).
Δ1: Λαμπρακόπουλος Αλέξανδρος (Κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα 13:20-14:00.
Τηλεφωνική επικοινωνία κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα 09:00 π.μ.-09:40 π.μ.).
Δ2: Βακάλης Γρηγόριος (Κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα 13:20-14:00.
Τηλεφωνική επικοινωνία κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα 10:50 π.μ.-11:30 π.μ.).
Ε1: Θεοδωράκη Ευγενία (Κάθε πρώτη Τετάρτη του μήνα 13:20-14:00.
Τηλεφωνική επικοινωνία κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα 10:45 π.μ.-11:30 π.μ.).
Ε2: Σκαρλή Ειρήνη (Κάθε πρώτη Τετάρτη του μήνα 13:20-14:00.
Τηλεφωνική επικοινωνία κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα 09:00 π.μ.-09:40 π.μ.).
Στ1: Καραγιαννοπούλου Αικατερίνη (Κάθε Τρίτη του μήνα 13:20-14:00,
κατόπιν επικοινωνίας).
Στ2 Αναγνωστόπουλος Γεώργιος (Κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα 13:20-14:00.
Τηλεφωνική επικοινωνία κάθε πρώτη Πέμπτη του μήνα 10:00 π.μ.-10:45 π.μ.).
Τμήμα Ένταξης: Κλεφτάκη Ζωή (Κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα 13:20-14:00.
Τηλεφωνική επικοινωνία κάθε πρώτη Πέμπτη του μήνα 12:35 μ.μ.-13:15).
Ολοήμερο: Γκομπαλούδη Ελένη (Κάθε πρώτη Πέμπτη του μήνα 13:20-14:00).
Φυσική Αγωγή: Τριανταφύλλου Κωνσταντίνος Κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα 13:20-14:00
Φυσική Αγωγή: Μήτσιου Χρήστος (Κάθε πρώτη Τετάρτη του μήνα 13:20-14:00).
Αγγλικά: Μπουκουβάλα Ελένη (Κάθε πρώτη Παρασκευή του μήνα 13:20-14:00).
Αγγλικά: Πέππα Θεοχαρούλα (Κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα 13:20-14:00).
Γαλλικά: Παναγιωτίδου Βασιλική-Μαρία (Κάθε πρώτη Πέμπτη του μήνα 13:20-14:00).
Τηλεφωνική επικοινωνία κάθε πρώτη Παρασκευή του μήνα 11:45 π.μ.-12:25 μ.μ.).
ΤΠΕ: Λεοντάρης Ηλίας (Κάθε πρώτη Πέμπτη του μήνα 13:20-14:00).
ΤΠΕ: Μπλιάικου Ευαγγελία (Κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα 13:20-14:00).
Μουσική: Βρακά Χρυσαφένια (Κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα 13:20-14:00).
Εικαστικά: Μαργαρίτη Χρυσούλα-Ελένη (Κάθε πρώτη Τετάρτη του μήνα 13:20-14:00).
Εικαστικά: Σταματογιάννη Ελένη (Κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα 13:20-14:00).
Θεατρική Αγωγή: Κακαρά Γεωργία (Κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα 13:20-14:00).
Παράλληλη Στήριξη: Αγγελή Βασιλική (Κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα 13:20-14:00).
Τηλεφωνική επικοινωνία κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα 10:00 π.μ.-10:40 π.μ.